Неділя, 25.08.2019, 03:57
Вітаю Вас Гість | RSS

.

Категорії розділу
.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Про поставки продукції державі

   За копійки приходилось селянам поставляти сільськогосподарську продукцію державі. Ось я читаю зобов’язання надіслане жителю села Угольці Гощанського району Литвинюку Миколі Романовичу про поставку державі картоплі урожаю 1949 року.

   Норма поставки картоплі з розрахунку 700 кг. з одного гектара. Оскільки присадибна ділянка в господаря була 0,40 га, йому було доведено поставку картоплі в кількості 280 кг.

   Підпис уповноваженого міністерства заготівель УРСР по Гощанському району скріплений печаткою.

 А ось в 1953 році в Симонові вже була закінчена суцільна колективізація, але ще поставки державі сільськогосподарської продукції не були відмінені. До господарств колгоспників надходили повідомлення замість зобов’язання. Зокрема, жителю села Цимбалюку Софрону Харламовичу в такому повідомленні зазначалося, що він зобов’язаний поставити зі свого двору за державними заготівельними цінами в 1953 році: м’яса – 36 кг., молока – 160 літрів, яєць – 91 штук, свинячих шкір вагою від 4 кілограмів кожна в парному виді якістю не нижче другого сорту в кількості 4 штук.

   Повідомлення підписане начальником районного управління сільського господарства і заготівель та агентом по заготовках сільськогосподарських продуктів. Підписи також скріплені печаткою.

Категорія: Мої статті | Додав: світлана1 (27.07.2016)
Переглядів: 115 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук